Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гриценко, А. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-26 
1.


    Геєць, В. М.
    «Новий прагматизм» як інструмент інклюзивної глобалізації [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка України. - 2019. - № 1. - С. 3-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація
Анотація: Розкрито внесок Гж. В. Колодко в теорію і методологію пізнання та практичного перетворення сучасного світу. Показано, що основним суперечність сучасної епохи є протиріччя між глобалізацією, яка спирається на інформаційно-мережеві та фінансові механізми, і просторово-країновою локалізацією матеріальних і трудових ресурсів, які не можуть переміщатись у просторі з швидкістю інформаційних і фінансових потоків. Однією з форм поглиблення і загострення цієї суперечності стала глобалізація на неоліберальних засадах, яка багато в чому мала деструктивний характер. На зміну деструктивній повинна прийти інклюзивна глобалізація, яка веде не до диспропорцій у розвитку різних складових соціально-економічного простору, а до включеності всіх елементів системи у загальний процес розвитку. Показано, що інструментом досягнення інклюзивної глобалізації може слугувати «Новий Прагматизм» Гж.В. Колодко, який поєднує теоретичний, методологічний і практичний підходи до раціонально-етичного перетворення дійсності, в якому забезпечується інклюзивність при формуванні глобального простору, де екологічна, соціальна та економічна складові, держава, ринок і громадянське суспільство, цінності, інститути і політика перебувають у стані пошуку гармонійної взаємодії та забезпечення поступу в майбутнє


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.; Колодко, Гжегож Вітольд (польський економіст ; р. н. 1949) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Білорус, О. Г.
    Інноваційно-інформаційна економіка: цифровий вимір та еволюційна динаміка у глобальному контексті [Текст] : рецензия / О. Г. Білорус, А. А. Гриценко // Економічна теорія. - 2021. - № 1. - С. 115-119.
Рец. на кн. : Цифровий вимір інноваційно-інформаційної економіки / Тарасевич, В. М., Білоцерківець, В. В., Завгородня, О. О. [та ін.]. - Дніпро : ПМП «Економіка». – 2021. – 448 с.

Рубрики: Рецензії на книги
Анотація: Рецензована монографія присвячена проблематиці цифрового виміру інноваційно-інформаційної економіки постіндустріального типу в контексті європейського вибору України в умовах сучасної кореволюції та глобальних трансформацій. На основі інтеграції еволюційного, синергетичного, діяльнісного, холістичного, автопоетичного і ризомного методів досліджено витоки, підвалини, форми, результати і перспективи цифровізації економіки та суспільства; змістовні характеристики цифрової інноваційно-інформаційної економіки як нової та авангардної; діалектика належності та набуття, поліформізм і мережевий характер привласнення інноваційно-інформаційного інтелектуального продукту; особливості субстанції та формування вартості й ціни інноваційно-інформаційного інтелектуального товару, в тому числі на різних стадіях його життєвого циклу та ринках.


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.

Знайти схожі

3.


    Гриценко, А. А.
    Від стабільності грошової одиниці до стійкості соціально-економічної системи [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка України. - 2020. - № 7. - С. 3-4
Рубрики: Фінансова політика--Конференції міжнародні--Київ, місто (Україна), 2020 р.
Анотація: У ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» 12 травня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася Міжнародна наукова конференція на тему «Проблеми та перспективи забезпечення стійкості фінансової системи України: зовнішні та внутрішні аспекти».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Геєць, В. М.
    Вихід з кризи (роздуми над актуальним у зв’язку з прочитаним) [Текст] / В. М. Геєць, А. А. Гриценко // Економіка України. - 2013. - № 6. - С. 4-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансово-економічна криза--Шляхи виходу , 21 ст.
Анотація: Розглянуто концепцію виходу з кризи, запропоновану Нобелівським лауреатом П. Кругманом, і проаналізовано можливості та особливості використання закладених у ній підходів до пошуку шляхів подолання кризи в Україні. Показано, що політика суворої економії скорочує сукупний попит і заганяє економіку в рецесію, призводить не до поліпшення ситуації, а до її погіршення. Автори вважають, що головною перешкодою в пошуках виходу з кризи є неадекватність існуючих механізмів введення грошей в економіку економічним реаліям, які істотно змінились, і пропонують нові підходи до розв’язання цієї проблеми.


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.; Кругман, П. Р. (американський економіст, лауреат Нобелівської премії (2008) ; р.н.1953) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Гриценко, А. А.
    Внутрішня структура довіри [Текст] / А. А. Гриценко // Економічна теорія. - 2010. - № 3. - С. 20-26.
Рубрики: Сціально-економічний розвиток--Довіра
Анотація: Розглянуто питання значного зростання інтересу до проблеми довіри в умовах глобальної кризи. Довіра не є лише соціальним і гуманітарним феноменом. Вона просякає також всю економіку.


Знайти схожі

6.


    Чухно, А.
    Дослідження фундаментальних економічних проблем [Текст] / А. Чухно // Економіка України. - 2006. - № 9. - С. 88-90
Рец. на Гриценко А. А. Развитие форм обмена, стоимости и денег / А. А. Гриценко. - К.: Основа, 2005.- 192 с.

Рубрики: Економічна теорія--ВАРТІСНІ ВІДНОСИНИ
Кл.слова (ненормовані):
АНАЛІЗ ВАРТОСТІ

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

7.


    Гриценко, А. А.
    Духовне виробництво як основа формування економіки знань [Текст] / А. А. Гриценко, В. В. Броницька // Економічна теорія. - 2010. - № 1. - С. 114 - 116.
Рец. накн. : Диалектика материального и духовного производства в экономике знаний / под общ. ред. А. И. Татаркина, В. И. Ефименкова. - Екатеринбург: Ин-т экономикиУрО РАН, 2008. - 296 с.

Рубрики: Економіка знань--Виробництво


Дод.точки доступу:
Броницька, В. В.

Знайти схожі

8.


    Гриценко, А. А.
    Економіка України на шляху до інклюзивного розвитку [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 2. - С. 9-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Інклюзивний розвиток
Анотація: Розкрито особливості пройденого економікою України шляху за часів незалежності, чинники, що їх зумовили, необхідність наповнення ідеї незалежності позитивними здобутками розкриття і реалізації внутрішніх потенцій України і переходу до інклюзивного розвитку.


Знайти схожі

9.


    Єщенко, П.
    Економічна безпека у небезпечному світі: сучасний підхід [Текст] : рецензия / П. Єщенко, О. Яременко // Економічна теорія. - 2017. - № 4. - С. 108-110
Рец. на кн. : Гриценко А. А. Архітектоніка економічної безпеки: монографія / А. А. Гриценко. - К., 2017. - 312 с.

Рубрики: Економічна безпека--Соціально-економічна безпека
   Критика--Рецензії--Книга



Дод.точки доступу:
Яременко, О.

Знайти схожі

10.


    Гриценко, А. А.
    Економічна освіта: шлях від теорії до практики [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка України. - 2018. - № 10. - С. 53-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна освіта--Спеціальності--Зміст
Кл.слова (ненормовані):
економічна теорія -- економіка -- фінанси -- управління
Анотація: Показано сучасний стан осмислення нових економічних реалій і роль у ньому економічної освіти. Обгрунтовано висновок про те, що головним змістом економічної освіти повинне бути формування економічного способу мислення, яке можливо забезпечити тільки на базі вивчення економічної теорії, що озброює людину способом розкриття сутності в єдності із зовнішніми формами прояву і дає тим самим інструмент для вибору адекватних заходів впливу на економічну дійсність з метою її перетворення в потрібному напрямі. Запропоновано зміни до переліку галузей знань і спеціальностей, до змісту економічної освіти та до організації підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-26 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)