Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гриценко, А. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-26 
1.


    Єщенко, П.
    Економічна безпека у небезпечному світі: сучасний підхід [Текст] : рецензия / П. Єщенко, О. Яременко // Економічна теорія. - 2017. - № 4. - С. 108-110
Рец. на кн. : Гриценко А. А. Архітектоніка економічної безпеки: монографія / А. А. Гриценко. - К., 2017. - 312 с.

Рубрики: Економічна безпека--Соціально-економічна безпека
   Критика--Рецензії--Книга



Дод.точки доступу:
Яременко, О.

Знайти схожі

2.


    Білорус, О. Г.
    Інноваційно-інформаційна економіка: цифровий вимір та еволюційна динаміка у глобальному контексті [Текст] : рецензия / О. Г. Білорус, А. А. Гриценко // Економічна теорія. - 2021. - № 1. - С. 115-119.
Рец. на кн. : Цифровий вимір інноваційно-інформаційної економіки / Тарасевич, В. М., Білоцерківець, В. В., Завгородня, О. О. [та ін.]. - Дніпро : ПМП «Економіка». – 2021. – 448 с.

Рубрики: Рецензії на книги
Анотація: Рецензована монографія присвячена проблематиці цифрового виміру інноваційно-інформаційної економіки постіндустріального типу в контексті європейського вибору України в умовах сучасної кореволюції та глобальних трансформацій. На основі інтеграції еволюційного, синергетичного, діяльнісного, холістичного, автопоетичного і ризомного методів досліджено витоки, підвалини, форми, результати і перспективи цифровізації економіки та суспільства; змістовні характеристики цифрової інноваційно-інформаційної економіки як нової та авангардної; діалектика належності та набуття, поліформізм і мережевий характер привласнення інноваційно-інформаційного інтелектуального продукту; особливості субстанції та формування вартості й ціни інноваційно-інформаційного інтелектуального товару, в тому числі на різних стадіях його життєвого циклу та ринках.


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.

Знайти схожі

3.


    Білорус, О. Г.
    Економічне обґрунтування нової статичної парадигми / О. Г. Білорус // Економіка України. - 2021. - № 10. - С. 92-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рец. на книгу Гриценко, А. А. Економіко-інформаційний імператив нової статистичної парадигми : монографія / А. А. Гриценко. - Київ : НАН України, 2020. – 436 с.

Рубрики: Економічна статистика--Рецензії

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Білорус, О. Г.
    Теорія безпечного економічного розвитку [Текст] / О. Г. Білорус // Економіка України. - 2018. - № 2. - С. 79-82. - Бібліогр. 2 назви
Рец. на : Гриценко А. А. Архітектоніка економічної безпеки / А. А. Гриценко. - Київ : Ін-т економіки та прогнозування НАН України, 2017. - 212 с.;
Глобалізація і безпека розвитку : монографія / [кер. авт. колективу і наук. ред. О. Г. Білорус]. - Київ : КНЕУ, 2001. - 733 с.

Рубрики: Економічна безпека--Рецензії на книги

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Буковинський, С. А.
    Зростання корпоративного зовнішнього боргу України: макроекономічні наслідки та ризики для економіки [Текст] / С.А. Буковинський, А.А. Гриценко, Т.Є. Унковська // Фінанси України. - 2007. - № 10. - С. 3-18
Рубрики: Борг України--Зовнішній
Анотація: На основі досдіждення динаміки корпоративного зовнішнього боргу та виділення п'яти ключових напрямів, які визначають імовірність зростання вразливості економіки до зовнішніх шоків, здійснено аналіз макроекономічних ризиків для економіки України.


Дод.точки доступу:
Гриценко, А.А.; Унковська, Т.Є.

Знайти схожі

6.


    Геєць, В. М.
    «Новий прагматизм» як інструмент інклюзивної глобалізації [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка України. - 2019. - № 1. - С. 3-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація
Анотація: Розкрито внесок Гж. В. Колодко в теорію і методологію пізнання та практичного перетворення сучасного світу. Показано, що основним суперечність сучасної епохи є протиріччя між глобалізацією, яка спирається на інформаційно-мережеві та фінансові механізми, і просторово-країновою локалізацією матеріальних і трудових ресурсів, які не можуть переміщатись у просторі з швидкістю інформаційних і фінансових потоків. Однією з форм поглиблення і загострення цієї суперечності стала глобалізація на неоліберальних засадах, яка багато в чому мала деструктивний характер. На зміну деструктивній повинна прийти інклюзивна глобалізація, яка веде не до диспропорцій у розвитку різних складових соціально-економічного простору, а до включеності всіх елементів системи у загальний процес розвитку. Показано, що інструментом досягнення інклюзивної глобалізації може слугувати «Новий Прагматизм» Гж.В. Колодко, який поєднує теоретичний, методологічний і практичний підходи до раціонально-етичного перетворення дійсності, в якому забезпечується інклюзивність при формуванні глобального простору, де екологічна, соціальна та економічна складові, держава, ринок і громадянське суспільство, цінності, інститути і політика перебувають у стані пошуку гармонійної взаємодії та забезпечення поступу в майбутнє


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.; Колодко, Гжегож Вітольд (польський економіст ; р. н. 1949) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Геєць, В. М.
    Вихід з кризи (роздуми над актуальним у зв’язку з прочитаним) [Текст] / В. М. Геєць, А. А. Гриценко // Економіка України. - 2013. - № 6. - С. 4-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансово-економічна криза--Шляхи виходу , 21 ст.
Анотація: Розглянуто концепцію виходу з кризи, запропоновану Нобелівським лауреатом П. Кругманом, і проаналізовано можливості та особливості використання закладених у ній підходів до пошуку шляхів подолання кризи в Україні. Показано, що політика суворої економії скорочує сукупний попит і заганяє економіку в рецесію, призводить не до поліпшення ситуації, а до її погіршення. Автори вважають, що головною перешкодою в пошуках виходу з кризи є неадекватність існуючих механізмів введення грошей в економіку економічним реаліям, які істотно змінились, і пропонують нові підходи до розв’язання цієї проблеми.


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.; Кругман, П. Р. (американський економіст, лауреат Нобелівської премії (2008) ; р.н.1953) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Геєць, В. М.
    Соціально-класова динаміка: актуальний дискурс [Текст] / В. М. Геєць, А. А. Гриценко // Економіка України. - 2018. - № 8. - С. 88-93. - Бібліогр. 3 назви
Рец. на кн. : Рабочий класс современной Украины : монография / [под ред. А. Г. Арсеенко]. - Киев : Ин-т социологии НАН Украины, 2017. - 318 с.

Рубрики: Соціологія--Рецензії на книги


Дод.точки доступу:
Гриценко, А. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Гриценко, А. А.
    Від стабільності грошової одиниці до стійкості соціально-економічної системи [Текст] / А. А. Гриценко // Економіка України. - 2020. - № 7. - С. 3-4
Рубрики: Фінансова політика--Конференції міжнародні--Київ, місто (Україна), 2020 р.
Анотація: У ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» 12 травня 2020 р. в онлайн-режимі відбулася Міжнародна наукова конференція на тему «Проблеми та перспективи забезпечення стійкості фінансової системи України: зовнішні та внутрішні аспекти».

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Гриценко, А. А.
    Внутрішня структура довіри [Текст] / А. А. Гриценко // Економічна теорія. - 2010. - № 3. - С. 20-26.
Рубрики: Сціально-економічний розвиток--Довіра
Анотація: Розглянуто питання значного зростання інтересу до проблеми довіри в умовах глобальної кризи. Довіра не є лише соціальним і гуманітарним феноменом. Вона просякає також всю економіку.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-26 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)