Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (860)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гринюк, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Гринюк, В.
    Окремі питання повідомлення особи про підозру як початок реалізації функції обвинувачення [Текст] / В. Гринюк // Право України. - 2013. - № 11. - С. 120-126
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальне провадження--Повідомлення особи про підозру

Анотація: Стаття присвячена дослідженню інституту повідомлення особи про підозру на основі положень КПК України 2012р. Проаналізовано взаємозв'язок функції обвинувачення та функції захисту в кримінальному процесі. Розглянуто питання початку реалізації в кримінальному провадженні функції обвинувачення, яка починається з моменту появи підозри.


Знайти схожі

2.


    Гринюк, В.
    Отримання доказів стороною обвинувачення у досудовому розслідуванні: деякі проблемні питання [Текст] / В. Гринюк // Право України. - 2015. - № 1. - С. 143-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове розслідування--Доказування
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питання отримання доказів стороною обвинувачення на досудовому розслідуванні. Розглянуто питання елементів (стадій) кримінального процесуального доказування та участі в отриманні доказів сторони обвинувачення. Проаналізовано повноваження таких учасників кримінального провадження зі сторони обвинувачення, як прокурор, слідчий, керівник органу досудового розслідування, оперативних підрозділів, потерпілий щодо збирання доказів.


Знайти схожі

3.


    Гринюк, В.
    Підтримання публічного обвинувачення в суді: аналіз конституційних новел [Текст] / В. Гринюк // Право України. - 2016. - № 9. - С. 115-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правосуддя--Реформування--Україна
   Публічне обвинувачення--Підтримання у суді

Анотація: У статті аналізуються зміни до Конституції України щодо правосуддя, якими запроваджено функцію підтримання публічного обвинувачення в суді. Здійснено аналіз концепту "публічне обвинувачення" у контексті міжнародного та зарубіжного досвіду. Проаналізовано співвідношення державних і публічних інтересів у кримінальному провадженні.


Знайти схожі

4.


    Гринюк, В.
    Відкриваймо духовні острови в океані рідної літертури [Текст] / В. Гринюк // Рідна школа. - 2016. - № 8-9. - С. 41-46. - Бібліогр.:15 назв.
Рубрики: Інтерактивні технології навчання--Українська література
Анотація: У статті розглянуто деякі аспекти реалізації компетентісного піідходу до вивчення творчості Васмля Симоненка у курсі сучасної літературної освіти, важливим завданням якої є формування читацької компетентності. Акцентовано увагу на доцільності використання інтерактивних технологій під час вивчення предмета "українська література", що має на меті створення умов для вияву самостійності, творчості, відповідальності учня в освітньому процесіі та формування мотивації до освіти та розвитку.


Дод.точки доступу:
Симоненко, Василь Андрійович (укр. поет, журналіст, шістдесятник ; 1935-1963) \про нього\

Знайти схожі

5.


    Лобойко, Л.
    Функція обвинувачення у кримінальному провадженні України [Текст] : рецензія / Л. Лобойко, Н. Глинська // Право України. - 2017. - № 2. - С. 221-223
Рец. на Гринюк В. О. Функція обвинувачення в кримінальному провадженні України: теорія і практика : монографія / В. О. Гринюк. - К.: Алерта, 2016. - 358 с.

Рубрики: Кримінальне провадження--Обвинувачення


Дод.точки доступу:
Глинська, Н.

Знайти схожі

6.


    Гринюк, В.
    Проблемні питання повідомлення про підозру судді у кримінальному провадженні [Текст] / В. Гринюк, О. Старенький // Право України. - 2017. - № 12. - С. 82-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Повідомлення особи про підозру
   Кримінальне провадження--Повідомлення про підозру судді

Анотація: У статті на підставі проведеного аналізу положень чинного законодавства України, матеріалів правозастосовної практики, наукових джерел досліджено проблемні питання повідомлення про підозру судді у кримінальному провадженні. Зроблено висновок, що суб'єктами складення і вручення повідомлення про підозру для окремих категорій осіб, зокрема й щодо суддів, є виключно Генеральний прокурор або його заступник.


Дод.точки доступу:
Старенький, О.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)