Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Грешко, Р. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.
061
Ч-492


    Грешко, Р. І. (Викладач ЧНУ).
    Проблеми неплатоспроможності підприємств молочної промисловості Чернівецької області [Текст] / Р. І. Грешко // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 495: Економіка. - С. 129-134 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Молочна промисловість--Неплатоспроможність--Чернівецька обл.
Кл.слова (ненормовані):
Фінансово-господарська діяльність -- Кредиторська заборгованість -- Дебіторська заборгованість -- Фінансове оздоровлення


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 Інв.В 72147 - Б.ц. (вільний)

Знайти схожі

2.


    Харабара, В. М.
    Кредитування споживчих потреб населення та розвиток інфраструктури ринку фінансових послуг [Електронний ресурс] / В. М. Харабара, Р. І. Грешко // Економіка та держава. - 2019. - № 4. - С. 52-57. - Бібліогр. с. 57 (15 назв)
Рубрики: Фінансово-кредитна система--Послуги
Анотація: Публікацію присвячено аналізу сучасного стану розвитку ринку фінансових послуг в Україні. Проведено аналіз публікацій, що присвячені проблематиці функціонування ринку фінансових послуг в Україні. В статті розкриті поняття "ринок споживчого кредитування" та "інфраструктура ринку споживчого кредитування"; проаналізовано стан інституційного наповнення інфраструктури ринку споживчого кредитування, визначено, що на ринку фінансових послуг найбільшу питому вагу мають учасники, які спеціалізуються на певних фінансових послугах. У дослідженні приділено основну увагу таким проблемам, а саме: якості кредитів на споживчі потреби населення; проблемній заборгованості за кредитами на споживчі потреби; ризикам у банків-лідерів ринку кредитування; переважання схильності населення до отримання кредитів над схильністю до заощаджень у банківській системі; розширенню клієнтської бази банків; спрощення процедури надання кредитів; посиленню конкуренції на ринку кредитування споживчих потреб населення. На основі дослідження автори пропонують основні напрями розвитку ринку фінансових послуг: розробка нормативно-правових актів, спрямованих на якісний розвиток на інфраструктури фінансовому ринку; удосконалення, на основі співробітництва з бюро кредитних історій, автоматизованих скорингових систем, що дозволить виключити вплив суб'єктивного чинника і делегувати право ухвалення кредитного рішення на рівень кредитного інспектора, який оцінюватиме якість позичальника за формальними задокументованими ознаками і прийматиме рішення на основі чітко сформульованих критеріїв; моніторинг, збір і обробку статистичної інформації про результати запроваджених "кредитних експериментів" і коригування скорингової моделі на рівні підрозділу фінансово-кредитної установи, до компетенції якого належать питання ризик-менеджменту; застосування процентних ставок, які, разом із економічним капіталом, повинні покривати певний "граничний" або акцептуємий рівень втрат, що є предметом прийняття рішень на рівні топ-менеджменту фінансово-кредитної установи; запропоновано організаційно-економічний механізм дії посередницьких структур, що дозволить забезпечити довіру населення.

Перейти к внешнему ресурсу: В.М. Харабара та ін.

Дод.точки доступу:
Грешко, Р.І.

Знайти схожі

3.


    Третякова, О. В.
    Фондовий ринок України: особливості функціонування в сучасних умовах [Текст] / О. В. Третякова, В. М. Харабара, Р. І. Грешко // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 103-107 : табл. - Бібліогр. с. 107 (10 назв)
Рубрики: Фондовий ринок --Розвиток--Україна
Анотація: Розвиток інвестиційного процесу в економіці України, подальше проведення ринкових реформ неможливі без створення ефективно працюючого фондового ринку, який має забезпечувати реалізацію національних інтересів України та сприяти зміцненню її економічного суверенітету. На сучасному етапі фондовий ринок України знаходиться на етапі свого становлення та значно відстає у розвитку від фондових площадок розвинутих країн. Дослідження сучасних умов, особливостей та тенденцій розвитку фондової біржової торгівлі та інфраструктури України стає для національної економіки надзвичайно актуальним. З огляду на це, статтю присвячено висвітленню сучасного стану фондового ринку України, його проблемам та визначенню перспектив розвитку в майбутньому, проте саме фондовий ринок є важливим індикатором економічного розвитку держава нині. Відмічено сучасні зміни в процесі торгівлі на фондовому ринку України. Проведено грунтовне дослідження інституціонального, інструментального та інфраструктурного складу розвитку фондового ринку, розглянуто основні тенденції його функціонування та відзначено притаманні йому особливості. Охарактеризовано біржову структуру та основних організаторів торгів на фондовому ринку. Акцентовано увагу на обсягах торгів, обсязі та структурі договорів укладених за останні роки. Визначено основні проблеми розвитку біржового ринку цінних паперів в Україні, виокремлено наявність джерел інвестиційної діяльності в кожному потоці коштів, які проходять через біржовий ринок, що робить проведення інвестиційних операцій невід'ємною частиною зростання економіки країни. Акцентовано увагу на існуючих проблемах на шляху розвитку фондового ринку України, які заважають його ефективному функціонуванню. Запропоновано основні напрями модернізації та розвитку українського фондового ринку. Щодо стимулювання подальшого розвитку вітчизняного фондового ринку зазначено доцільність консолідації фондових бірж, необхідність збільшення капіталізації, ліквідності та прозорості фондового ринку; подальше формування консолідованої ринкової інфраструктури та забезпечення її надійного й ефективного функціонування; удосконалення механізмів державного регулювання, нагляду та захисту прав інвесторів на фондовому ринку України.


Дод.точки доступу:
Харабара, В.М.; Грешко, Р.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)