Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Глинський, Ярослав Миколайович$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

-2012р.,N 6
Цікаві статті :
Гуржій А. М. Навчальна програма інформатика. 5-9 класи загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу/ А. М. Гуржій, В. Ю. Биков (стр.3-14)
Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2012/13 навчальному році (стр.15-17)
Хачіров Т. С. Безпека серфінгу в Інтернеті/ Т. С. Хачіров (стр.18-20)
Глинський Я. М. Сім способів програмування в середовищі VBA/ Я. М. Глинський, В. А. Ряжська (стр.21-25)
Щербакова Н. О. Інтегровані уроки інформатики: сутність, ефективність, методика/ Н. О. Щербакова (стр.26-28)
Алєксєєва Г. М. Інтерактивні комп’ютерні технології навчання/ Г. М. Алєксєєва (стр.28-31)
Усата О. Ю. Вивчення MS Publisher з використанням особистісно орієнтованих технологій навчання/ О. Ю. Усата, Я. Б. Сікора (стр.32-35)
Олефіренко Н. В. Сучасні інструментальні засоби створення електронних ресурсів навчального призначення/ Н. В. Олефіренко (стр.36-41)
Лапшина І. С. Адаптивні підходи до моделювання освітніх процесів у системі дистанційного навчання/ І. С. Лапшина (стр.42-47)
Висоцька О. Є. Формування єдиного інформаційно-освітнього простору як чинник випереджаючої освіти для сталого розвитку/ О. Є. Висоцька, М. Г. Ватковська (стр.48-50)
Обрізан К. М. Використання олімпіадних завдань на уроках інформатики/ К. М. Обрізан (стр.51-53)
Кількість учасників учнівських команд IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2012/2013 навчальному році (стр.54)
Кількість учасників учнівських команд IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2012/2013 навчальному році (стр.55)
Безкоштовний Інтернет високої швидкості для українських шкіл (стр.55-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Глинський, Ярослав Миколайович, Ряжська В. А.
Назва : Сім способів програмування в середовищі VBA
Місце публікування : Комп'ютер у школі та сім'ї: наук.-метод. журн. - К., 2012. - № 6. - С. 21-25 (Шифр К100/2012/6)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. (6 назв)
Предметні рубрики: Інформатика-- Основи алгоритмізації і програмування
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): процедурне програмування--об’єктно-орієнтоване програмування--мова програмування visual basic
Анотація: В статті розглянуто сім методів створення програм у середовищі Visual Basic for Applications (VBA) на базі процедурного та об’єктно-орієнтованого програмування з дотриманням структурного і модульного стилів програмування. Продемонстровано методику ознайомлення з цими способами на прикладі розв’язування навчальної задачі.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Глинський, Ярослав Миколайович, Лапінський, Віталій Васильович, Ряжська, Вікторія Анатоліївна
Назва : VBA як об’єкт вивчення і засіб діяльності у компетентністно орієнтованому навчанні інформатики
Місце публікування : Комп’ютер у школі та сім’ї: наук.-метод. журн. - К., 2019. - № 1. - С. 42-50 (Шифр К100/2019/1)
Предметні рубрики: Інформатика-- Алгоритмізація і програмування
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): інформатична компетентність--інформатика--алгоритмізація--об’єктно-орієнтоване програмування--візуальне програмування--профільне навчання--компетентнісні підходи
Анотація: У статті подано результати аналізу досвіду навчання інформатики, зокрема - навчання кодування алгоритмів різними мовами програмування і в різних середовищах програмування. Порівнюються вимоги до результатів освітнього процесу з огляду на необхідність формування у суб’єктів навчання достатньо широкого кола компетентностей незалежно від профілю навчання. Розглядається використання у середовищі офісного додатку MS EXCEL мови Visual Basic for Applications (VBA) як засобу формування інформатичної та інших компетентностей, визначених конкретним профілем навчання.
Знайти схожі

4.

-2019р.,N 1
Цікаві статті :
Стеценко І. Слова замість гармат. Інформаційна війна - історія, сучасність, правила поведінки/ І. Стеценко (стр.3-8)
Благун С. С. Використання інтерактивної дошки SMART BOARD у процесі навчання фармацевтичної термінології, ботанічної і хімічної номенклатур майбутніх магістрів фармації/ С. С. Благун, Н. В. Стучинська (стр.9-16)
Абросімов Є. О. Формування ІКТ-компетенцій старшокласників при взаємодії школи і вищого навчального закладу/ Є. О. Абросімов, М. В. Дмитрієва (стр.16-20)
Васильєва Д. В. Дистанційне навчання: вчора, сьогодні, завтра/ Д. В. Васильєва (стр.21-27)
Єрмак І. О. Створення і застосування дидактичних матеріалів для навчання майбутніх дизайнерів з використанням цифрових технологій/ І. О. Єрмак, А. П. Дубрівна (стр.27-34)
Гречук В. Ю. Використання пакету динамічної геометрії Geogebra для побудови зображень многогранників/ В. Ю. Гречук (стр.34-42)
Глинський Я. М. VBA як об’єкт вивчення і засіб діяльності у компетентністно орієнтованому навчанні інформатики/ Я. М. Глинський, В. В. Лапінський, В. А. Ряжська (стр.42-50)
Калініна Л. М. Звіт про завершення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою: "Розвиток освітньо-інформаційного середовища навчально-виховного комплексу засобами мережевих технологій та дистанційної освіти" на базі навчально-виховного коплексу № 2 м. Хмельницького Хмельницької міської ради Хмельницької області за 2013-2018 рокт/ Л. М. Калініна, В. В. Лапінський (стр.50-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)