Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Вінник, Оксана$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Вінник, Оксана.
    Інноваційні відносини: ключові проблеми вдосконалення правового регулювання [Текст] / Оксана Вінник, Ірина Кравець // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 2. - С. 36-41
Рубрики: Інноваційні відносини--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інновації -- суб'єкти -- конкурентоспроможність -- продукція -- ринки
Анотація: Порушуються проблеми правового регулювання інноваційних відносин.


Дод.точки доступу:
Кравець, Ірина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Вінник, Оксана.
    Інноваційні управлінські технології: проблеми правового забезпечення [Текст] / О. Вінник // Юридична Україна. - 2011. - № 9. - С. 74-78. - Бібліогр. в примітках: с. 77-78
Рубрики: Управління економікою--Державно-приватне партнерство--Правове регулювання--Україна
Анотація: Розглянуто проблеми використання нових управлінських технологій у відносинах державно-приватного партнерства та шляхам удосконалення правового регулювання зазначених відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Вінник, Оксана.
    Господарські відносини в умовах цифровізації та їх правове регулювання [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 5. - С. 56-62. - Бібліогр. 40 назв
Рубрики: Господарське право--Господарські відносини--Цифровізація--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
віртуальні підприємства -- бізнессайти -- господарські товариства
Анотація: Стаття присвячена новаціям у складі господарських відносин в умовах цифровізації та пов’язаним з цим проблемам правового регулювання. Зокрема, визначаються нові складники таких відносин – віртуальні підприємства та віртуальні об’єкти, електронна форма зв’язків, включаючи договори, проблеми з визначення частки зазначених суб’єктів на ринку у разі використання електронних ресурсів, а також застосування відповідальності до таких осіб.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Вінник, Оксана.
    Господарські системи в умовах громадянського суспільства і правової держави: правові аспекти взаємодії [Текст] / Оксана Вінник, Ірина Кравець // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 11. - С. 62-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські системи--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
спільні дії -- неподільність шкоди -- єдність наміру
Анотація: Стаття присвячена дослідженню спеціальних умов виникнення зобов’язань із відшкодування шкоди, завданої спільно кількома особами. Окрему увагу приділено поняттю й ознакам спільної поведінки солідарних боржників, яка є обов’язковою умовою виникнення таких зобов’язань.


Дод.точки доступу:
Кравець, Ірина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Вінник, Оксана.
    Загрози суспільному благополуччю: завдання права [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 176-182. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Суспільні відносини--Глобальні проблеми--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
види загроз -- загрози природного характеру -- пандемії -- ризики цифровізації -- вдосконалення правового регулювання
Анотація: Стаття присвячена ролі права в умовах появи нових загроз суспільному благополуччю (зокрема, коронавірусної пандемії, ризиків цифровізації, глобального потепління тощо). За результатами аналізу фактичного стану суспільних відносин в зазначених умовах та їх правового регулювання виявляються пов’язані з цим проблеми, серед яких: збільшення кількості зловживань цифровими можливостями, ігнорування суспільних інтересів (щодо необхідності забезпечення здорового і безпечного середовища для членів суспільства в умовах коронавірусної пандемії, значної ймовірності природних та техногенних катастроф, зміни клімату внаслідок забруднення довкілля), посилення розшарування суспільства на багатих і бідних (в тому числі і в ракурсі цифрових можливостей), які самі по собі або в сукупності несуть значну загрозу для суспільного благополуччя. Це зумовлює необхідність адекватного державно-суспільного реагування, включаючи й правові аспекти.


Знайти схожі

6.


    Вінник, Оксана.
    Межі цифрової свободи: правовий аспект / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 36-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрове суспільство--Правове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
ризики цифровізації -- цифрові права -- цифрові обов’язки -- зловживання цифровими можливостями -- вдосконалення правового регулювання
Анотація: Стаття присвячена проблемі меж використання цифрових можливостей у сучасних умовах стрімкого розвитку цифровізації з притаманними їй перевагами та ризиками. Глобальність цифрового світу зумовлює як національний, так і транснаціональний рівні встановлення правил та правових механізмів контролю за їх дотриманням. В Україні доцільно прийняти кодифікаційний акт, який би визначив ключові положення правового регулювання цифровізованих відносин та був орієнтиром у прийнятті спеціальних актів щодо стимулювання найбільш важливих для суспільства сфер цифрової економіки, правового режиму особливо важливих цифрових благ/ресурсів.


Знайти схожі

7.


    Вінник, Оксана.
    Особливості врегулювання конфліктів/спорів у сфері цифрової економіки та електронного бізнесу [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 73-82. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна комерція--Судові спори--Врегулювання
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології -- електронна торгівля -- конфлікти/спори -- захист прав споживачів
Анотація: Стаття присвячена проблемам врегулювання конфліктів/спорів у сфері цифрової економіки, функціонування якої забезпечується інформаційно-комунікаційними технологіями, які надають широкі можливості її учасникам щодо задоволення своїх господарських чи споживчих потреб, проте можуть використовуватися з неправомірною метою. На підставі аналізу чинного законодавства України, теоретичних праць та матеріалів практики виявляються особливості відносин у сфері цифрової економіки з точки зору їх складу, нормативно-правового регулювання, механізмів виявлення порушень та застосування до порушників відповідних санкцій, виявляються проблеми правового регулювання, включно з неефективною імплементацією положень Директиви ЄС «Про електронну комерцію» щодо захисту прав споживачів, а також пропонується закріпити основні механізми захисту прав споживачів у сфері цифрової економіки та електронного бізнесу в одному кодифікованому акті, яким може бути Кодекс цифрової економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Вінник, Оксана.
    Переваги та ризики цифровізації економіки: проблеми правового регулювання [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 56-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
штучний інтелект -- віртуальне підприємство -- бізнес-сайти -- відповідальність
Анотація: Цифровізованим явищам притаманні значні ризики, пов’язані з недобросовісним та/або неконтрольованим їх використанням. Внаслідок цього можуть виникнути значні матеріальні втрати, загроза безпеці людей, а в найгіршому випадку – диктат з боку осіб, що контролюють штучний інтелект, або вибуття останнього з-під контролю людей. За цих умов зростає необхідність правового забезпечення цивілізованого (з урахуванням загальносуспільних інтересів) спрямування цифровізації та використання цифровізованих явищ. Закріпити такі механізми пропонується в кодифікованому акті, яким може бути чинний Господарський кодекс України чи новий – Кодекс цифрової економіки чи Цифровий кодекс.


Знайти схожі

9.


    Вінник, Оксана.
    Потенціал Господарського кодексу України в ракурсі цифровізації економіки та соціального її спрямування [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 85-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Господарсько-правове регулювання--Україна
Анотація: Цифрова економіка потребує комплексного правового регулювання, яке б забезпечувало стимулювання цивілізованого застосування цифрових технологій в економіці та створювало би бар'єри для зловживання такими технологіями. Господарський кодекс України, попри наявність у нього низки недоліків, спроможний забезпечити таке регулювання. Пропонується вдосконалити цей кодекс, звільнивши його від недоліків та доповнивши новим розділом під назвою "Цифрова економіка".


Знайти схожі

10.


    Вінник, Оксана.
    Право цифрової економіки [Текст] / Оксана Вінник // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 157-163. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
цифровізація -- вдосконалення правового регулювання
Анотація: Стаття присвячена проблемам правового забезпечення цифрової економіки, що стрімко формується з притаманними їй особливостями щодо: ключових засад функціонування, переваг та ризиків, специфіки суб’єктно-об’єктного складу, електронної форми взаємодії, впливу на конкуренцію. Це зумовлює необхідність особливих підходів до регулювання відносин у сфері цифрової економіки з метою забезпечення її соціального спрямування, яке має стимулювати переваги цифровізації та запобігати її ризикам та/або зменшувати їх.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)