Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Білик, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 28
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-28 
1.


   
    Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів. Х Всеукраїнська науково-практична конференція "Бібліотека і книга в контексті часу" [Текст] / підгот. текст О. Білик // Бібліотечна планета. - 2017. - N 2(березень-квітень). - С. 33
Рубрики: Бібліотеки і...--Європейська інтеграція--Україна
Анотація: 6–7 квітня 2017 р. в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за сприяння Міністерства культури України відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу» (тему року – «Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів»).
Зокрема розгорнуто представлено тематику виступів представників місцевих державних адміністрацій, керівників національних, державних, обласних, районних та міських бібліотек, представників книгозбірень ВНЗ, провідних бібліотечних фахівців та ін


Дод.точки доступу:
Білик, О. (зав. сектору НБУ ім. Ярослава Мудрого) \підгот. текст.\

Знайти схожі

2.


   
    ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Бібліотека і книга в контексті часу" [Текст] / підгот. текст: О. Білик, В. Здановська // Бібліотечна планета. - 2018. - N 2(квітень-червень). - С. 28
Рубрики: Конференції і конгреси--Бібліотеки--Київ, місто (Україна), 2018 р.
Анотація: В інформаційному повідомленні йдеться про перебіг ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Бібліотека і книга в контексті часу", що відбулась наприкінці квітня цього року.


Дод.точки доступу:
Білик, О. (зав. сектору НБУ ім. Ярослава Мудрого) \підгот. текст.\; Здановська, В. (голов. бібліотекар НБУ ім. Ярослава Мудрого) \підгот. текст.\

Знайти схожі

3.


   
    ІФЛА–2018: звіт за програмою "Глобальне бачення" [Текст] / підгот. текст О. Білик // Бібліотечна планета. - 2018. - N 2(квітень-червень). - С. 38
Рубрики: ІФЛА--Програми
Анотація: Представлено основні принципи діяльності та нові можливості сучасних бібліотек, сформульовані за результатами дискусії з "Глобального бачення", учасниками якої стали бібліотекарі із 190 країн світу.


Дод.точки доступу:
Білик, О. (зав. сектору НБУ ім. Ярослава Мудрого) \підгот. текст.\

Знайти схожі

4.
061
Ч - 492


    Білик, О. І.
    Образ майбутнього у промовах-згодах балотуватися на пост президента (на матеріалі американського передвиборчого дискурсу) [Текст] / О. І. Білик // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2014. - Вип. 690/691: Германська філологія. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Англійська мова--Стилістика--Політичний дискурс
   Мовознавство--Граматичні категорії--Лексичні категорії--Час


Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74518 (вільний)

Знайти схожі

5.


    Білик, О. В.
    Інтерактивне обслуговування користувачів публічних бібліотек України - шлях до самообслуговування [Текст] / О. В. Білик // Бібліотечна планета. - 2016. - N 1(січень-березень). - С. 30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотечне обслуговування--Інтерактивні технології
Анотація: Мета статті - продовжити дослідження діяльності публічних бібліотек України щодо надання користувачам можливості самостійного задоволення своїх інформаційних потреб в інтеркативному режимі.


Знайти схожі

6.


    Білик, О. В.
    Електронні ресурси бібліотек України на допомогу читанню [Текст] / О. В. Білик // Бібліотечна планета. - 2017. - N 1(січень-березень). - С. 16
Рубрики: Електронні ресурси--Бібліотеки
Анотація: Розглядаються питання ролі та місця публічних бібліотек України щодо популяризації книги та читання в електронному середовищі.
У статті представлено огляд діяльності ОУНБ та інших бібліотек з цього напрямку роботи. Наведені приклади безумовно не розкривають усього обширу роботи бібліотек у віртуальному середовищі, проте дають уявлення про їх активну діяльність, а саме: постійне вдосконалення сайтів; активне використання соціальних мереж, відеохостингів; впровадження мобільних технологій - QR-кодів; застосування різних методів веб-аналітики; співпраця з регіональними онлайновими ресурсами та всеукраїнськими медіа тощо.


Знайти схожі

7.


    Білик, О.
    Журнал "Бібліотечна планета" як явище професійної думки: [Текст] / О. Білик // Бібліотечна планета. - 2018. - N 3(липень-вересень). - С. 6-10 : ілюстр.
Рубрики: Журнали українські--Бібліотечна справа
Анотація: Автор ознайомлює читачів із результатами діяльності журналу, зокрема, наводить показники щодо кількості опублікованих за два десятиліття статей, кількості авторів і тиражів. Особливу увагу в статті приділено фахівцям, що доклали багато зусиль для започаткування та забезпечення подальшого функціонування такого унікального видавничого проекту, як "Бібліотечна планета".


Знайти схожі

8.


    Білик, О.
    Нові завдання державної служби зайнятості України в контексті сучасних викликів ринку праці [Текст] / О. Білик // Україна: аспекти праці. - 2019. - № 1. - С. 10-16. - Бібліогр. с. 16 (15 назв)
Рубрики: Ринок праці
   Зайнятість населення

Анотація: Розглянуто деструктивний вплив збройного конфлікту на Сході країни й анексії частини українських територій на сучасний стан ринку праці в Україні. Проведено аналіз сучасних тенденцій, які спостерігаються на вітчизняному ринку праці, та окреслено їх вилив на діяльність служби зайнятості. Доведено, що нові реалії функціонування ринку праці багато в чому позначилися на діяльності ДСЗ. Окреслено "нові" вразливі категорії населення, що з 'явилися на сучасному ринку праці, з метою визначення ефективних напрямів діяльності служби зайнятості щодо їх працевлаштування. Акцентовано увагу на питаннях допомоги внутрішньо переміщеним особам (вимушеним переселенцям) у працевлаштуванні та адаптації на новому місці проживання. Наголошено на питаннях допомоги безробітним військовослужбовцям, що брали участь у антитерористичній операції на Сході України. Сформульовано нові першочергові завдання державної служби зайнятості України, які сприятимуть скороченню рівня безробіття зазначених категорій безробітного населення та послабленню рівня соціального напруження в суспільстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Білик, О.
    Шлях до бібліотек рівних можливостей [Текст] / О. Білик // Бібліотечна планета. - 2019. - N 1(січень-березень). - С. 16-20 : портр. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотечне обслуговування--Люди з особливими потребами
   Люди з вадами зору--Бібліотечне обслуговування

Анотація: У світі існує багато моделей, форм і систем бібліотечного обслуговування осіб з вадами зору. Автор аналізує особливості і досвід обслуговування сліпих і слабозорих у бібліотеках Великої Британії, Данії, Латвії, США, Швеції, Фінляндії. Окрему увагу автор приділяє проблемам бібліотечного обслуговування людей з вадами зору в Україні, акцентуючи на інтегрованому і спеціалізованому напрямах цієї роботи.


Знайти схожі

10.


   
    Вплив поздовжнього керуючого магнітного поля на ефективність процесу дугового наплавлення [Текст] / О. Д. Размишляєв [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 8. - С. 9-13
Рубрики: Дугове електрозварювання
   Зварні шви--Якість

Анотація: Огляд літературних даних показав, що для підвищення ефективності процесів при дуговому наплавленні та зварюванні застосовують поздовжнє магнітне поле (ПДМП). При наплавленні і зварюванні з дією ПДМП підвищується продуктивність розплавлення електродного металу, можливе управління геометричними розмірами поперечного перерізу наплавлених валиків і зварних швів, подрібнення структури наплавленого металу і швів, збільшується твердість, міцність і пластичність металу шва, підвищується опірність швів утворенню гарячих тріщин. Встановлено, що для подрібнення структурних складових металу, наплавленого з дією ПДМП, необхідно забезпечити ефективне перемішування рідкого металу в зварювальній ванні, тобто по всій її довжині. При цьому потрібно забезпечити оптимальні параметри керуючих магнітних полів. В даній роботі виконали експерименти по наплавленню під флюсом дротом Св-08А діаметром 5 мм з дією ПДМП при частотах: 5, 10, 20, 33 та 50 Гц на пластини з низьковуглецевої сталі товщиною 20 мм. Величина поздовжньої компоненти індукції Вz магнітного поля при вимірюванні під електродом у поверхні виробу-пластини становила 30...40 мТл. Досліджено вплив частоти ПДМП на глибину проплавлення основного металу і ширину наплавлених валиків. Встановлено, що при частотах ПДМП в межах f = 5…50 Гц глибина проплавлення менше, а ширина валика більша, ніж при наплавленні без дії ПДМП.

Перейти к внешнему ресурсу: Размишляєв О.Д. та ін.

Дод.точки доступу:
Размишляєв, О.Д.; Агєєва, М.В. ; Білик, О.Г.; Халед, Е.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-28 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)