Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бутнік-Сіверський, Олександр$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Економіко-правовий погляд щодо розвитку обліку нематеріальних активів на шляху до неоекономіки [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 6. - С. 109-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нематеріальні активи--Неоекономіка--Економіко-правовий погляд
Анотація: Стаття надає економіко-правове узагальнення наукової думки та формування погляду на розвиток системи бухгалтерського обліку, у тому числі нематеріальних активів, під впливом змін на цьому напрямі в Європейському Союзі як умови просування до неоекономіки.


Знайти схожі

2.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Теоретичні засади нейтралізації внутрішніх та зовнішніх джерел загроз національній безпеці під впливом розвитку сфери інтелектуальної власності за цільовою спрямованістю синапсу [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 1. - С. 50-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека--Інтелектуальна власність--Синапс--Україна
Анотація: Узагальнюється теоретичний погляд щодо сутності національної безпеки та її складової нейтралізації внутрішніх та зовнішніх джерел загроз під впливом розвитку сфери інтелектуальної власності за цільовою спрямованістю синапсу в повідним видом комунікації в умова ієрархічної побудови павутини з імпульсом подачі сигналу з центру впливу та отриманням зворотного звʼязку.


Знайти схожі

3.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    "Нематеріальні активи будівельної галузі та її вплив на інноваційний розвиток України" (в контексті податково-правового регулювання) [Текст] : рец. на моногр. дослідж. канд. юрид. наук Ігоря Кушніра / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 1. - С. 101-104
Рец. на моногр. : Кушнір І. Нематеріальні активи будівельної галузі та її вплив на інноваційний розвиток України : в контексті податково-правового регулювання : монографія / Ігор Кушнір

Рубрики: Будівельна галузь--Нематеріальні активи--Інноваційний розвиток--Україна, Рецензія на монографію
Анотація: У статті описано монографічне дослідження І. Кушніра "Нематеріальні активи будівельної галузі та її вплив на інноваційний розвиток України".


Знайти схожі

4.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Стан і проблеми розвитку оподаткування операцій з інтелектуальною власністю [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2019. - № 5. - С. 85-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Оподаткування--Проблеми розвитку
Анотація: У статті йдеться про узагальнення стану та дослідження економічної природи змін при оподаткуванні операцій у реальній інноваційно-інтелектуальній економіці з об'єктами права інтелектуальної власності, з урахуванням відповідних процесів у ЄС, та проектування проблем розвитку оподаткування операцій з інтелектуальною власністю на шляху просування до неоекономіки.


Знайти схожі

5.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Методологічні засади патентного ландшафту в системі інтелектуальної національної безпеки [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський, Геннадій Андрощук // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 4. - С. 71-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Національна безпека--Методологічне дослідження--Патентний ландшафт
Анотація: Стаття надає дослідження методології патентного ландшафту щодо економічної природи і закономірностей розвитку інтелектуальної національної безпеки у напрямі протидії внутрішнім та зовнішнім загрозам.


Дод.точки доступу:
Андрощук, Геннадій

Знайти схожі

6.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Методологічні засади нової парадигми розвитку теорії національної інтелектуальної безпеки [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2022. - № 4. - С. 40-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Інтелектуальна безпека--Методологія розвитку--Інноваційна політика
Анотація: Метою статті є обґрунтування методології нової парадигми розвитку теорії інтелектуальної безпеки за відповідними ознаками, що сприятиме цільовій спрямованості — удосконаленості державної інноваційної політики та державної безпеки України, під упливом яких формується інтелектуальна безпека з урахуванням національних інтересів зростання інтелектуальної власності.


Знайти схожі

7.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Інноваційна власність трансферу технологій: комерціалізація майнових прав інтелектуальної власності та розвиток її організаційних форм [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Інтелектуальна власність в Україні. - 2021. - № 6. - С. 39-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Інноваційні властивості--Комерційні майнові права


Знайти схожі

8.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Методологія трансферу технологій у сфері інтелектуальної власності: економіко-правова природа походження та визначення окремих термінів [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський, Григорій Дорожко // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2021. - № 2. - С. 75-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Трансфер технологій--Методологія
Анотація: У статті розглянуто методологію трансферу технологій з позиції економіко-правового змісту у сфері інтелектуальної власності. Зазначено, що досі немає єдиного визначення трансферу технологій, оскільки науковці різних галузей трактують його через особливості своєї сфери діяльності. На загальному рівні розглянуто сферу технології як народження технологій, їх видів та зрілості, що є об’єктами трансферу, з урахуванням особливостей державного регулювання у сфері трансферу. Саме у сфері технології народжується винахід (корисна модель) як результат інтелектуальної, творчої діяльності людини.


Дод.точки доступу:
Дорожко, Григорій

Знайти схожі

9.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Формування неоекономіки в сфері інтелектуальної власності з позиції процесів інтенсифікації [Текст] / О. Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 3. - С. 57-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Неоекономіка--Інтенсифікація процесу
Анотація: У статті розглядається проблема послідовного переходу економіки від одної стадії розвитку до іншої, що також є підтвердженням поетапного розвитку інноваційної сфери діяльності, як результат інтенсифікації сфери інтелектуальної власності. Обгрунтовується використання поняття "інтенсифікація" до сфери інтелектуальної власності, як новий науковий погляд на процеси розширення та поглиблення інноваційної діяльності.


Знайти схожі

10.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Ознаки нової інтелектуальної економіки: інноваційна технологічна реструктуризація, інтенсифікація та прориви [Текст]. [Ч. 1] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 5. - С. 51-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна економіка--Інновації
   Неоекономіка

Анотація: У статті досліджується питання перегляду усталених теоретичних понять класичної економіки, що під впливом трансформаційних процесів не можуть характеризувати наявні зміни за старим змістом і трактуванням в умовах послідовного просування до нової інтелектуальної економіки. Зазначено, що вдосконалення технологічної структури економіки можливе лише за умови інтенсивного впровадження інновацій, обсягів інвестицій і вкладань капіталу на технічне переозброєння та модернізацію за інноваційно-інтелектуальним напрямом розвитку, що є ознакою інноваційної технологічної реструктуризації. Ця конструкція доповнюється поняттям технологічності як відтворення методичного підходу входження до нової інтелектуальної економіки.


Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)