Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Богдан, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Богдан, Т. П.
    Тренди глобального фінансового ринку під впливом боргових процесів у розвинутих країнах [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2014. - № 7. - С. 31-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Зарубіжний досвід
Анотація: У статті ідентифіковано основні структурні зрушення і модифікації глобального фінансового ринку, пов'язані зі зростанням державного боргу в розвинутих країнах після глобальної кризи 2007-2009 рр. Проаналізовано зміни глобального "апетиту до ризиків", вартості позичкового фінансування для державного та приватного секторів економіки у розвинутих країнах, а також зміни глобальної ліквідності.


Знайти схожі

2.


    Богдан, Т. П.
    Фіскальна консолідація: уроки міжнародного досвіду для України [Текст] / Т. П. Богдан, І. В. Богдан // Фінанси України. - 2014. - № 10. - С. 55-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна консолідація--Міжнародний досвід
Анотація: Авторами виявлено останні тенденції фіскальних коригувань у розвинутих країнах, розкрито макроекономічні наслідки фіскальних консолідацій у контексті їх апливу на рівень зайнятості та економічне зростання в коротко- й довгостроковому періодах. Обгрунтовано положення про вагоміші рестрикційні наслідки фіскальних консолідацій, які запроваджуються на стадії спаду, порівняно з консолідаціями на стадії економічного зростання; про менший деструктивний вплив на економічну активність тих фіскальних консолідацій, котрі реалізуються поступово, з наголосом на заходах видаткової політики держави в розвинутих країнах та з орієнтацією на залучення до бюджету додаткових доходів у країнах із низьким і середнім рівнем доходів; про залежність напряму та ступеня впливу фіскальних консолідацій від набору інструментів бюджетно-податкового коригування.


Дод.точки доступу:
Богдан, І.В.

Знайти схожі

3.


    Богдан, Т. П.
    Трансформація національної системи контролю руху капіталів в умовах реформування міжнародної фінансової архітектури [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2013. - № 7. - С. 18-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні фінанси--Архітектура
Анотація: Розкрито роль макропруденційного регулювання і контролю руху капіталів у системі протидії кризовим явищам, виявлено нові тенденції і закономірності управління потоками капіталів у країнах світу, обгрунтовано доцільність використання в Україні "податку Тобіна" на короткострокові зовнішні позики підприємтв і банків.


Знайти схожі

4.


    Богдан, Т. П.
    Бюджетний дефіцит і державний борг [Текст] / Т. П. Богдан // Економічна теорія. - 2013. - № 1. - С. 98-110
Рубрики: Бюджетний дефіцит
   Борг--Державний



Знайти схожі

5.


    Богдан, Т. П.
    Державний борг України: особливості формування та управління в сучасних умовах [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2013. - № 1. - С. 32-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Борг України--Державний
Анотація: Розкрито значення граничних показників боргового навантаження у рамках методики оцінки боргової стійкості. Обгрунтовано актуальність проблематики боргового навантаження для України та доведено, що граничний обсяг державного боргу для країн з ринками, що формуються, не перевищує 40 % ВВП.


Знайти схожі

6.


    Богдан, Т. П.
    Середньострокове бюджетне планування в Україні: системна сутність, функції, структурні елементи [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2017. - № 6. - С. 7-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне планування--Середньострокове--Україна
Анотація: У статті розкрито сутність і функції середньострокового бюджетного планування в системі державного управління економікою, узагальнено національну нормативно-правову базу із зазначених питань.


Знайти схожі

7.


    Богдан, Т. П.
    Координація фіскальної політики та механізми обмеження державного боргу й дефіциту в ЄС [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2018. - № 3. - С. 24-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна політика--Державний борг--Дефіцит бюджету
   Законодавство--Європейський Союз

Анотація: У статті розкрито механізми регулювання бюджетного дефіциту та лімітування держвного боргу в країнах - членах ЄС, правила й процедури координації бюджетної політики в рамках Економічного та монетарного союзу. Проаналізовано еволюцію європейського законодавства із ззначених питань з наголосом на положеннях Пакту сприяння стабільності та зростанню, а також законів і директив ЄС, що деталізують статті Пакту та Договору про функціонувння Європейського Союзу.


Знайти схожі

8.


    Богдан, Т. П.
    Глобальні умови та внутрішні ризики функціонування валютно-фінансової сфери України [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2017. - № 1. - С. 52-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валютно-фінансова система--Україна
Анотація: У статті визначено новітні тенденції глобальних фінансів, які позначаються на поступі економіки України та вимагають адаптивних змін національної фінансової політики.


Знайти схожі

9.


    Богдан, Т. П.
    Глобальні й внутрішньоекономічні фактори переливів іноземного позичкового капіталу та їх наслідки для економіки України [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2015. - № 7. - С. 39-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Капітал--Позиковий--Іноземний
Анотація: Досліджено вплив волатильності світового фінансового ринку на рівень спредів для країн із ринками, що формуються, та вплив внутрішньокраїнних ризиків на рівень спреду "ЕМВІ-Україна", який, у свою чергу, детермінує обсяги припливу іноземного позичкового капіталу до економіки України.


Знайти схожі

10.


    Богдан, Т. П.
    Фіскальні правила як важлива складова прогресивних фіскальних інститутів [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2016. - № 4. - С. 7-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна політика
   Фіскальні інститути--Європейський Союз

Анотація: У статті обгрунтовано доцільність застосування фіскальних правил як важливої складової здорових фіскальних інститутів, систематизовано види таких правил та угазальнено практику їх використання в країнах світу. Досліджено особливості розвитку фіскальних правил ЄС, пов'язані з наявністю надмірного боргового навантаження й потребою в координації бюджетної політики суверенних урядів при проведенні спільної монетарної політики.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)