Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Богдан, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Богдан, Т. В.
    Вплив бісопрололу та небівололу на спектр замінних амінокислот плазми крові у хворих на стабільну стенокардію [Text] / Т. В. Богдан // Доповіді Національної академії наук України. - 2021. - № 3. - С. 104-108. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медицина--Терапія
   Фармакологія--Дія ліків

Кл.слова (ненормовані):
ДІя ангіпротекторна -- Кардіопротектор -- Адреноблокатор
Анотація: Встановлено ефективніший вплив небівололу порівняно з бісопрололом на дизбаланс амінокислот.


Знайти схожі

2.


    Богдан, Т. П.
    Боргова політика держави в умовах глобальної нестабільності [Текст] / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2013. - № 2. - С. 4-17. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Державний борг--Боргова політика
Кл.слова (ненормовані):
внутрішні державні позики -- державні гарантії
Анотація: Виявлено негативні тенденції в економіці України, зумовлені впливом боргової кризи в країнах ЄС, проаналізовано показники боргової стійкості, обгрунтовано пріоритети і завдання політики управління її державним боргом та регулювання зовнішнього корпоративного боргу в умовах волатильності міжнародних ринків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Богдан, Т. П.
    Глобальні й внутрішньоекономічні фактори переливів іноземного позичкового капіталу та їх наслідки для економіки України [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2015. - № 7. - С. 39-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Капітал--Позиковий--Іноземний
Анотація: Досліджено вплив волатильності світового фінансового ринку на рівень спредів для країн із ринками, що формуються, та вплив внутрішньокраїнних ризиків на рівень спреду "ЕМВІ-Україна", який, у свою чергу, детермінує обсяги припливу іноземного позичкового капіталу до економіки України.


Знайти схожі

4.


    Богдан, Т. П.
    Глобальні умови та внутрішні ризики функціонування валютно-фінансової сфери України [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2017. - № 1. - С. 52-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валютно-фінансова система--Україна
Анотація: У статті визначено новітні тенденції глобальних фінансів, які позначаються на поступі економіки України та вимагають адаптивних змін національної фінансової політики.


Знайти схожі

5.


    Богдан, Т. П.
    Достатність міжнародних резервів як передумова забезпечення макрофінансової стабільності [Текст] / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2012. - № 8. - С. 44-54. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Міжнародні фінанси--Антикризова політика, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
МВФ -- фінансові кризи -- потоки капіталів -- управління міжнародною ліквідністю
Анотація: Розкрито ключові функції міжнародних резервів і виявлено основні тенденції їх динаміки у країнах з ринками, що формуються. Проведено критичний аналіз апробованих показників адекватності міжнародних резервів та узагальнено комплексну методику МВФ оцінки мінімально допустимого обсягу резервів. Розраховано граничне значення міжнародних резервів та обгрунтовано рекомендації для валютної політики в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Богдан, Т. П.
    Зовнішнє боргове навантаження та виклики для валютно-фінансової політики України [Текст] / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2016. - № 7. - С. 21-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні борги--Економічна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
боргова стійкість -- іноземний капітал -- фінансова криза
Анотація: Виявлено основні тенденції у сфері зовнішньої боргової динаміки України, визначено ризики її боргової позиції та проаналізовано показники боргової стійкості. Розкрито роль потоків іноземного капіталу в загостренні банківської, валютної та виникненні економічної кризи у 2014-2015 рр. Обґрунтовано пріоритети економічної політики держави, що спрямовані на пом'якшення деструктивного впливу боргових процесів і стабілізацію валютно-фінансової ситуації в країні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Богдан, Т. П.
    Координація фіскальної політики та механізми обмеження державного боргу й дефіциту в ЄС [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2018. - № 3. - С. 24-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна політика--Державний борг--Дефіцит бюджету
   Законодавство--Європейський Союз

Анотація: У статті розкрито механізми регулювання бюджетного дефіциту та лімітування держвного боргу в країнах - членах ЄС, правила й процедури координації бюджетної політики в рамках Економічного та монетарного союзу. Проаналізовано еволюцію європейського законодавства із ззначених питань з наголосом на положеннях Пакту сприяння стабільності та зростанню, а також законів і директив ЄС, що деталізують статті Пакту та Договору про функціонувння Європейського Союзу.


Знайти схожі

8.


    Богдан, Т. П.
    Основні принципи формування і спрямування міжнародної фінансової допомоги для України [Текст] / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 36-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Міжнародне кредитування
Кл.слова (ненормовані):
нетто-фінансування -- міжнародні резерви -- трастові фонди -- гранти -- промислове обладнання -- інвестиції -- реструктуризація державногго боргу
Анотація: Визначено спільні і відмінні риси «плану Маршалла» для повоєнної Європи та пакету зовнішньої допомоги для України у 2014–2015 рр. Розкрито інвестиційні механізми «плану Маршалла», вивчення яких є дуже важливим у контексті відбудови економіки України і модернізації її виробничої бази. Обгрунтовано ключові принципи формування і використання Україною зовнішньої фінансової допомоги щодо кредитної та грантової форм підтримки, оцінки потреб у фінансових ресурсах і врахування зовнішніх ефектів для міжнародної спільноти, заснування місій з підвищення продуктивності в ключових галузях і започаткування програми пільгового кредитування модернізації основних фондів на великих і середніх підприємствах України за підтримки західних кредиторів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Богдан, Т. П.
    Середньострокове бюджетне планування в Україні: системна сутність, функції, структурні елементи [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2017. - № 6. - С. 7-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне планування--Середньострокове--Україна
Анотація: У статті розкрито сутність і функції середньострокового бюджетного планування в системі державного управління економікою, узагальнено національну нормативно-правову базу із зазначених питань.


Знайти схожі

10.


    Богдан, Т. П.
    Фіскальні правила як важлива складова прогресивних фіскальних інститутів [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2016. - № 4. - С. 7-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна політика
   Фіскальні інститути--Європейський Союз

Анотація: У статті обгрунтовано доцільність застосування фіскальних правил як важливої складової здорових фіскальних інститутів, систематизовано види таких правил та угазальнено практику їх використання в країнах світу. Досліджено особливості розвитку фіскальних правил ЄС, пов'язані з наявністю надмірного боргового навантаження й потребою в координації бюджетної політики суверенних урядів при проведенні спільної монетарної політики.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)