Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Богдан, Т.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


   
    Нитки Ламбла як причина кардіогенної емболії судин головного мозку та коронарних артерій [Text] / Т. В. Богдан, В. Г. Лизогуб, О. В. Савченко [та ін.] // Доповіді Національної академії наук України. - 2021. - № 1. - С. 110-114. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізіологія людини--Серцево-судинна система
   Медицина--Патологія серцево-судинної системи і крові--Серце

Кл.слова (ненормовані):
Кальцифікація -- Фібри -- Нарости Ламбла
Анотація: За результатами аналізу поширеність досягає піку в осіб віком від 61 до 70 років, а після цього зменшується через старіння серцевих клапанів, які все більше і більше кальцифікуються. Захворювання частіше зустрічається у чоловіків, ніж у жінок.


Дод.точки доступу:
Богдан, Т. В.; Лизогуб, В. Г.; Савченко, О. В.; Богдан, В. В.; Вінокурова, А. С.; Оржешковський, В. В.

Знайти схожі

2.


    Данилишин, Б. М.
    Модернізація монетарної політики України в контексті стабілізації економіки та посткризового зростання [Текст] / Б. М. Данилишин, І. В. Богдан, Т. П. Богдан // Економіка України. - 2020. - № 6. - С. 3-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Україна, 2017-2020 рр.
Кл.слова (ненормовані):
економічна криза -- таргетування -- стабілізація економіки -- банківське регулювання
Анотація: Ідентифіковано ключові проблеми монетарного регулювання національної економіки у 2017–2020 рр. Акцентовано увагу на проблемах збалансованості цілей монетарної політики і мандата центрального банку. Обчислено індекс жорсткості монетарних умов в Україні та проведено його порівняльний аналіз з країнами Східної Європи. Запропоновано необхідні зміни законодавчого регулювання діяльності НБУ, включаючи питання його нового мандата. Розроблено набір антикризових інструментів монетарної політики і банківського регулювання з урахуванням наявного світового досвіду та поточних ризиків у реальному секторі та фінансовій сфері України.


Дод.точки доступу:
Богдан, І. В.; Богдан, Т. П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Богдан, Т.
    Регулювання боргових процесів на новому етапі розвитку світової фінансової системи [Текст] / Т. Богдан // Вісник Національного банку України. - 2010. - № 8. - С. 18-24. - Бібліогр. с. 24 (11 назв)
Рубрики: Державні борги
Анотація: У статті розкрито основні чинники й міжнародні тенденції накопичення державного боргу, проаналізовано внутрішньоекономічні та загальносвітові наслідки боргової експансії урядів, досліджено особливості кризового зростання державного боргу в Україні й запропоновано цільові орієнтири і тактичні заходи політики регулювання сукупного боргу в нашій країні (з урахуванням боргів держави та корпоративних позичальників).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Богдан, Т. П.
    Фіскальна консолідація: уроки міжнародного досвіду для України [Текст] / Т. П. Богдан, І. В. Богдан // Фінанси України. - 2014. - № 10. - С. 55-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фіскальна консолідація--Міжнародний досвід
Анотація: Авторами виявлено останні тенденції фіскальних коригувань у розвинутих країнах, розкрито макроекономічні наслідки фіскальних консолідацій у контексті їх апливу на рівень зайнятості та економічне зростання в коротко- й довгостроковому періодах. Обгрунтовано положення про вагоміші рестрикційні наслідки фіскальних консолідацій, які запроваджуються на стадії спаду, порівняно з консолідаціями на стадії економічного зростання; про менший деструктивний вплив на економічну активність тих фіскальних консолідацій, котрі реалізуються поступово, з наголосом на заходах видаткової політики держави в розвинутих країнах та з орієнтацією на залучення до бюджету додаткових доходів у країнах із низьким і середнім рівнем доходів; про залежність напряму та ступеня впливу фіскальних консолідацій від набору інструментів бюджетно-податкового коригування.


Дод.точки доступу:
Богдан, І.В.

Знайти схожі

5.


    Богдан, Т. П.
    Управління державним боргом і макрофінансові ризики в економіці України [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2011. - № 1. - С. 13-22. - Библиогр.: с. 22 (7 назв)
Рубрики: Державний борг України
Анотація: Виявлено міжнародні тенденції накопичення державного боргу у кризовий період, визначено чинники й можливі наслідки істотного зростання державного боргу України. Здійснено прогнозні розрахунки боргової динаміки і зроблено висновок про необхідність значного скорочення дефіциту бюджету для утримання боргової стійкості в середньостроковому періоді.


Знайти схожі

6.


    Богдан, Т. П.
    Тренди глобального фінансового ринку під впливом боргових процесів у розвинутих країнах [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2014. - № 7. - С. 31-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Зарубіжний досвід
Анотація: У статті ідентифіковано основні структурні зрушення і модифікації глобального фінансового ринку, пов'язані зі зростанням державного боргу в розвинутих країнах після глобальної кризи 2007-2009 рр. Проаналізовано зміни глобального "апетиту до ризиків", вартості позичкового фінансування для державного та приватного секторів економіки у розвинутих країнах, а також зміни глобальної ліквідності.


Знайти схожі

7.


    Богдан, Т. П.
    Трансформація національної системи контролю руху капіталів в умовах реформування міжнародної фінансової архітектури [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2013. - № 7. - С. 18-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні фінанси--Архітектура
Анотація: Розкрито роль макропруденційного регулювання і контролю руху капіталів у системі протидії кризовим явищам, виявлено нові тенденції і закономірності управління потоками капіталів у країнах світу, обгрунтовано доцільність використання в Україні "податку Тобіна" на короткострокові зовнішні позики підприємтв і банків.


Знайти схожі

8.


    Богдан, Т. П.
    Стабілізаційна бюджетно-податкова політика та особливості її застосування в Україні [Текст] / Т. П. Богдан, І. В. Богдан // Фінанси України. - 2012. - № 7. - С. 3-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетно-податкова політика--Україна
Анотація: Визначено основні ризики для державних фінансів України, пов'язані з нестабільністю міжнародних ринків, окреслено принципи й рамки стабілізаційної бюджетно-податкової політики, розкрито значення бюджетних стимулів і правил у системі антикризового фінансового управління. Обгрунтовано основні напрями вдосконалення бюджетно-податкової політики України для забезпечення її стимулюючого впливу на розвиток економіки за мінімізації ризиків фінансової дестабілізації.


Дод.точки доступу:
Богдан, І.В.

Знайти схожі

9.


    Богдан, Т. П.
    Макропруденційне регулювання та контроль руху капіталу в системі антикризового управління [Текст] / Т. П. Богдан, І. В. Богдан // Фінанси України. - 2011. - № 7. - С. 14-32. - Бібліогр.: с. 31 (14 назв)
Рубрики: Капітал--Міжнародний--Рух
Анотація: Розкрито особливості системи макропруденційного регулювання та визначено послідовність заходів і набір інструментів управління потоками міжнародних капіталів. Обгрунтовано необхідність регулювання зовнішніх боргових зобов'язань банків із метою зменшення їх вразливості до впливу кризових чинників та мінімізації ризиків умовних зобов'язань держави.


Дод.точки доступу:
Богдан, І.В.

Знайти схожі

10.


    Богдан, Т. П.
    Квазіфіскальні операції та їх роль у формуванні бюджетного дефіциту [Текст] / Т. П. Богдан // Фінанси України. - 2011. - № 9. - С. 3-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит--Квазіфіскальні операції
Анотація: Визначено основні види квазіфіскальних операцій державних підприємств і банків в Україні. Розкрито макроекономічні наслідки таких операцій, проведено кількісну оцінку їхньої вартості в 2009-2010 рр. Розроблено пропозиції щодо формування звітності по квазіфіскальних операцій.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)