Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Безверхий, Костянтин$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 41
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-41   41-41 
1.


    Безверхий, Костянтин.
    Криптовалюта : гроші чи мильна бульбашка ? [Текст] / К. Безверхий, А. Кувщинова // Бухгалтерський облік і аудит. - 2018. - № 1. - С. 29-38. - Бібліогр. с. 37-38 (24 назви)
Рубрики: Валюта
   Електронні гроші

Анотація: У статті наведені підходи до визначення сутності криптовалюти, проаналізовано відповідність криптовалюти до статусу грошей. Біткоін визнано найпоширенішою криптовалютою в світі. Визначено переваги і недоліки у її використанні. Описано ринок криптовалюти з найбільш перспективними біржами, популярними обмінниками і терміналами в усьому світі, зокрема й в Україні. Досліджено економіко - правовий статус цифрової валюта на території України на основі аналізу листів - роз'яснень НБУ. Розглянуто перспективи розвитку криптовалюти в економіці України та запропоновано її визнання для прогресивного розвитку країни.


Дод.точки доступу:
Кувщинова, Анастасія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Безверхий, Костянтин.
    Підходи до побудови концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2017. - № 6. - С. 12-20. - Бібліогр. с. 18-19 (14 назв)
Рубрики: Фінансова звітність--Якість
Анотація: Проведений аналіз чинного законодавства щодо нагляду за якістю фінансової звітності суб'єкта господарювання з метою визначення його сутності як процесу контролю за дотриманням принципів складання та якісних характеристик фінансової звітності відповідно до діючого законодавства. В результаті проведеного дослідження з метою гармонізації бухгалтерського обліку за МСФЗ та національними стандартами бухгалтерського обліку запропоновано до національних стандартів внести поділ якісних характеристик фінансової звітності підприємства на основоположні та підсилюючі. Загальнонаукові методи пізнання (аналізу та синтезу) використано для виокремлення відмінностей діючої системи перевірки достовірності, складання, затвердження, подання та оприлюднення фінансової звітності суб єктів господарювання та запропонованої концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства, що сприятиме просуванню найкращої практики у сфері покращення якості такої звітності. Запропоновано конкретні заходи щодо запровадження концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства, а саме створення органу нагляду за якістю фінансової звітності суб'єктів господарювання, який буде складатися з Професійної організації бухгалтерів та Інспекції з нагляду за якістю фінансової звітності. Особливо актуальне значення впровадження концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства має для країн з перехідною економікою. Отримані результати є підґрунтям для побудови концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства на загальнодержавному рівні. Практичне застосування концепції нагляду за якістю фінансової звітності підприємства сприятиме виведення якості такої звітності на новий рівень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кувшинова, Анастасія.
    Підходи до визначення економічної сутності поняття «додатковий капітал» [Текст] / А. Кувшинова, К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2017. - № 9. - С. 33-38. - Бібліогр.: с. 37-38 (20 назв)
Рубрики: Підприємства--Власний капітал
   Фінансовий капітал--Бухгалтерський облік

Анотація: Зроблено огляд і систематизацію визначень поняття "додатковий капітал", наданих різними авторами за період з 2000 по 2016 рік. Проаналізовано динаміку публікаційної активності авторів з визначення поняття "додатковий капітал" протягом цього періоду. Згідно з розрахунками найвища публікаційна активність з визначення поняття "додатковий капітал" спостерігалась у 2000 році. Узагальнено та проаналізовано підходи до трактування поняття "додатковий капітал". Запропоновано авторське бачення визначення економічної сутності поняття "додатковий капітал".


Дод.точки доступу:
Безверхий, Костянтин
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Безверхий, Костянтин.
    Порядок підтвердження актів здійснення господарських операцій: обліково-юридичний аспект [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 4. - С. 39-44. - Бібліогр. с. 43-44 (16 назв)
Рубрики: Бухгалтерський облік--Правовий аспект
   Підприємства--Господарські операції--Первинні документи

Анотація: У статті розглянуто порядок підтвердження фактів здійснення господарських операцій в контексті обліково-юридичного аспекту. В результаті проведеного дослідження проведено аналіз нормативно-правових документів з питань підтвердження фактів здійснення господарських операцій підприємства. Отриманий результат буде корисним для застосування в практичній діяльності суб'єктів господарювання, щодо підтвердження фактів здійснення господарських операцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Безверхий, Костянтин.
    Термінологія національних та міжнародних стандартів фінансової звітності (на прикладі НП (С)БО 1 та П(С)БО 19) [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 5. - С. 35-44. - Бібліогр. с. 43-44 (19 назв)
Рубрики: Фінансова звітність--Міжнародні стандарти--Термінологія
   Бухгалтерський облік--Термінологія

Анотація: У статті розглянуто термінологія національних (НП (С)БО) 1 "Загалні вимоги до фінансової звітності" і П(С)БО 19 "Обєднання підприємств") та міжнародних стандартів фінансової звітності. В результаті проведеного дослідження проведено аналіз термінології, яка застосовується у НП(С)БО 1 "Загальні вимоги дофінансової звітності" і П(С)БО 19 "Обєднання підприємств" та міжнародних стандартів фінансової звітності. Отриманий результат буде корисним для міжнародних стандартів фінансової звітності. Отриманий результат буде корисним для гармонізації бухгалтерського обліку за національними стандартами та міжнародними щодо застосування єдиної термінології.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Безверхий, Костянтин.
    Особливості переоцінки основних засобів: міжнародний та український досвід [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 1. - С. 11-15. - Бібліогр.: с. 11-15 (12 назв)
Рубрики: Підприємства--Основні засоби--Бухгалтерський облік
Анотація: Досліджено питання переоцінки основних засобів згідно з П(С)БО та МСФЗ. Охарактеризовано нормативно-правові документи з бухгалтерського обліку переоцінки основних засобів за П(С)БО та МСФЗ. Методи аналізу і синтезу використані для структурування предметної області дослідження на основі ідентифікації та формалізації питання переоцінки основних засобів за національними та міжнародними стандартами бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Виокремлено недоліки моделі переоцінки основних засобів підприємства. Отриманий результат буде корисним для застосування в практичній діяльності суб'єктів господарювання щодо переоцінки основних засобів згідно з національними П(С)БО та МСФЗ.


Знайти схожі

7.


    Безверхий, Костянтин.
    Модель внутрішньогосподарського контролю розрахунків за податками та зборами [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 2. - С. 30-36 : табл. - Бібліогр. с. 36 ( 9 назв)
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Аудит
Анотація: У статті розглянуто модель внутрішньогосподарського контролю розрахунків за податками та зборами. В результаті проведеного дослідження розроблено модель внутрішньогосподарського контролю розрахунків за податками та зборами. Отриманий результат буде корисним для застосування в практичній діяльності суб'єктів господарювання, щодо удосконалення внутрішньогосподарського контролю підприємства в целом.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Топоровська, Анна.
    Резерви на оплату відпусток: обліково-юридичний аспект [Текст] / А. Топоровська, К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 6. - С. 41-47. - Бібліогр. с. 46-47 (9 назв)
Рубрики: Відпустки--Оплата--Обліковий аспект
Анотація: У статті розглянуто питання відображення резерву на оплату відпусток в обліково-юридичному аспекті. Отриманий результат буде корисним для застосування в практичній діяльності підприємств при формуванні та використанні резерву на оплату відпусток в бухгалтерському обліку. Результат дослідження має теоретичну і практичну цінність при відображенні резерву на оплату відпусток в бухгалтерському обліку.


Дод.точки доступу:
Безверхий, Костянтин
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Безверхий, Костянтин.
    Єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування: особливості відображення нарахувань у звітності [Текст] / К. Безверхий, О. Юрченко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 10. - С. 33-40. - Бібліогр.: с. 40 (10 назв)
Рубрики: Соціальне страхування--Єдиний соціальний внесок--Фінансова звітність
Анотація: У статті розглянуто послідовність відображення єдиного соціального внеску у персоніфікованій звітності щодо виплат працівникам підприємства.


Дод.точки доступу:
Юрченко, Олександр

Знайти схожі

10.


    Безверхий, Костянтин.
    Порядок складання спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва [Текст] / К. Безверхий // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 11/12. - С. 40-50. - Бібліогр. с. 50 (10 назв)
Рубрики: Малий бізнес--Фінансова звітність
Анотація: У статті розглянуто питання порядку складання спрощеного фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва. Отриманий результат буде корисним для застосування в практичній діяльності суб'єктам господарювання, які складають спрощений фінансовий звіт.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-41   41-41 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)