Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бабич, М. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Бабич, М. М.
    Індикатори продовольчої безпеки в Україні: тенденції розвитку [Текст] / М. М. Бабич // Економіка АПК. - 2018. - № 5. - С. 41-50 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Продовольча безпека--Україна
Кл.слова (ненормовані):
продовольча безпека -- індикатори -- раціон -- продовольчі ресурси
Анотація: Мета статті - оцінити сучасний рівень забезпечення продовольчої безпеки України та визначити встановлені тенденції у зміни основних індикаторів. Результати дослідження спрямовані на запровадження стійкої продовольчої системи України в умовах євроінтеграції. Отримані результати визначають індикатори стану та динаміки продовольчої безпеки України, що дають змогу формувати політику продовольчої безпеки України на різних рівнях.


Знайти схожі

2.


    Бабич, М. М.
    Індикатори продовольчої безпеки України у світовому вимірі [Текст] / М. М. Бабич // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 1. - С. 108-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Безпека--Продовольча безпека--Оцінка рівня економічної безпеки--Україна
Анотація: Проведено оцінку сучасного рівня забезпечення продовольчої безпеки України у світовому вимірі за індикаторами ФАО. Визначено встановлені тенденції у зміні основних показників України, в тому числі, порівняно з показниками розвинених країн та країн, що розвиваються. Сучасний стан продовольчої безпеки в Україні досліджено не за окремими блоками індикаторів, а у їх взаємозв'язку, з урахуванням впливу різних факторів.


Знайти схожі

3.


    Бабич, М. М.
    Моніторинг та інформаційне забезпечення процесів формування продовольчої безпеки [Текст] / М. М. Бабич // Економіка та держава. - 2017. - № 2. - С. 32-36. - Бібліогр. с. 36 (9 назв)
Рубрики: Продовольча безпека--Інформаційне забезпечення
Анотація: У статті досліджено поточний стан справ у сфері моніторингу та інформаційного забезпечення процесів формування продовольчої безпеки та харчування на початковому етапі здійснення Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року в Україні та світі. У роботі висвітлено ключові проблеми, пов'язані з виміром у рамках моніторингу просування на шляху до другої мети в галузі сталого розвитку мети (ЦСР 2), що полягає в ліквідації голоду, забезпечення продовольчої безпеки, поліпшення харчування та сприяння сталому розвитку сільського господарства. Встановлено ключові взаємозв'язки як між безпосередніми елементами ЦСР 2, так і між ЦСР 2 та іншими ЦСР, а також описані основні проблеми моніторингу досягнення більш досконалих показників продовольчої безпеки та харчування. Встановлено проблеми моніторингу та інформаційного забезпечення процесів формування продовольчої безпеки на національному та глобальному рівнях з метою їх уніфікації в подальшому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бабич, М. М.
    Нормативно-правове забезпечення функціонування фермерських господарств [Текст] / М.М. Бабич // Економіка АПК. - 2007. - № 12. - С. 68-74. - Бібліогр. в пр.
Рубрики: Економіка АПК--Фермерські господарства--Правова база
Анотація: Темою статті є формування правової бази фермерства. Автор наголошує, що законодавство у цій сфері має становити єдину систему як за взаємною узгодженістю норм, так і за цілісністю самого нормативно-правового регулювання фермерської діяльності.


Знайти схожі

5.


    Бабич, М. М.
    Понятійно-категоріальна сутність продовольчої безпеки [Текст] / М. М. Бабич // Економіка та держава. - 2017. - № 6. - С. 39-45 : табл. - Бібліогр. с. 44-45 (33 назви)
Рубрики: Продовольча безпека--Теоретичний аспект
Анотація: У статті розглянуто генез трактування поняття та здійснено критичний аналіз існуючих теоретичних положень щодо визначення поняття "продовольча безпека", за результатами якого виділено чотири концептуальні підходи до тлумачення поняття: як стану системи, як рівня доступу, як механізму забезпечення та за поділом на рівні ієрархії. Дослідженням визначено схожі елементи та характерні риси забезпечення продовольчої безпеки незалежно від підходів до тлумачення категорії, а також відмінності у розумінні сутності поняття. Доведено необхідність поділу продовольчої безпеки за рівнями, як важливої складової її забезпечення. Визначено теоретичну сутність продовольчої безпеки різних ієрархічних рівнів, а саме: глобального, національного та регіонального рівнів, а також рівнів домогосподарства та індивіда. Запропоновано відповідні механізми досягнення бажаного стану продовольчої безпеки на різних ієрархічних рівнях: система глобального планування виробництва та розподілу продовольства, сталий розвиток сільського господарства, реалізація агарного потенціалу, самозабезпечення та державне гарантування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Червен, І. І.
    Розвиток орендних земельних відносин у сільському господарстві Миколаївської області [Текст] / І.І. Червен, М.М. Бабич // Економіка АПК. - 2008. - № 1. - С. 24-28. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Миколаївська область, 2001-2007 рр.
   Ринок землі--Оренда

Кл.слова (ненормовані):
Договір оренди -- Земельна реформа -- Землевласники -- Орендодавці -- Орендна плата
Анотація: Проведено аналіз розвитку земельних орендних відносин в аграрному секторі економіки Миколаївської області. Наведено також деякі статистичні матеріали за 2001-2007 роки.


Дод.точки доступу:
Бабич, М.М.

Знайти схожі

7.


    Бабич, М. М.
    Сучасний стан та перспективи розвитку фермерських господарств на Миколаївщині [Текст] / М.М.Бабич // Економіка АПК. - 2001. - № 7. - С. 33-36
Рубрики: Фермерські господарства України--Розвиток--Миколаївщина


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)