Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Іванова, Людмила$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 24
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-24 
1.


    Іванова, Людмила.
    Матеріали для вивчення пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва на уроках історії України у 7-10 класах / Л. Іванова // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2014. - № 3. - С. 24-33. - Зміст: Запитання, що допомагають охарактеризувати пам’ятки (запитання-родзинки) ; Впізнай історичну пам’ятку. Виникнення та розвиток Київської Русі ; Київська Русь за часів роздробленості. Галицько-Волинська держава ; Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав ; Українські землі в другій половині XVI ст. ; У ; Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст. ; У ; У ; У ; У
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
пам’ятки архітектури -- пам’ятки образотворчого мистецтва

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Іванова, Людмила.
    Матеріали для вивчення пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва на уроках історії України у 7-10 класах / Л. Іванова // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2014. - № 4. - С. 19-25. - Зміст: Кросворди. Виникнення та розвиток Київської Русі ; Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав (у другій половині XV - першій половині XVI ст.) ; Українські землі в другій половині XVI cт. ; Українські землі в першій половині XVII ст. ; Українські землі в другій половині XVIII ст. ; Українські землі у складі Російської та Австрійської (Австро-Угорської) імперій у другій половині XIX - на початку XX ст. ; Допоміжні запитання для укладання власного кросворду
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
Анотація: Запропоновано запитання до кросвордів за різними періодами історії України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Булкот, Ганна Вікторівна.
    Особливості обліку та аналізу кредиторської заборгованості за розрахунками з постачальниками та підрядниками на підприємствах, установах, організаціях України [Текст] / Ганна Вікторівна Булкот, Людмила Сергіївна Іванова // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 4. - С. 30-35. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Кредиторська заборгованість--Зобов’язальне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
заборгованість -- постачальники -- кредитори -- зобов’язання
Анотація: У статті розглянуто поняття кредиторської заборгованості, досліджено теоретичні та практичні підходи до бухгалтерського обліку та аналізу розрахунків з постачальниками та підрядниками. Розроблено рекомендації стосовно вдосконалення обліку розрахунків з контрагентами шляхом запровадження у документообіг аналітичних документів та таблиць, а також запропоновано використання додаткових рахунків для внутрішнього контролю кредиторської заборгованості. Визначені механізми ефективного аналізу для своєчасного реагування поточних зобов’язань, безперебійної роботи та надійності бізнесу.


Дод.точки доступу:
Іванова, Людмила Сергіївна

Знайти схожі

4.


    Іванова, Людмила.
    Матеріали для вивчення пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва на уроках історії України у 7-10 класах / Л. Іванова // Історія в рідній школі : наук.-метод. журн. - 2014. - № 1. - С. 22-25 ; Історія в рідній школі. - 2014. - № 2. - С. 22-27
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
Кл.слова (ненормовані):
пам’ятки архітектури -- пам’ятки образотворчого мистецтва
Анотація: Запропоновано матеріали для вивчення пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва на уроках історії України у 7-10 класах за темами.

І060/2014/1 : Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

І060/2014/2 : Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Іванова, Людмила.
    П. Чубинський та Київська громада (60-і рр. XIX ст. ) [Текст] / Л. Іванова // Наука і суспільство. - 2015. - № 9/10. - С. 2-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Етнографи--Персоналії--Україна
   Письменники--Персоналії--Україна

Анотація: Про діяльність Київської громади (60-і рр. XIX ст.) та її члена Павла Чубинського.


Дод.точки доступу:
Чубинський, Павло (етнограф, фольклорист, поет ; 1839-1884) \о нем\

Знайти схожі

6.


    Іванова, Людмила.
    Облік нереєстрової заборгованості в антикризовому управлінні суб'єкта-боржника у реальному секторі економіки [Текст] / Л. Іванова // Бухгалтерський облік і аудит. - 2014. - № 6. - С. 121-23. - Бібліогр. с. 22-23 (14 назв)
Рубрики: Банкрутство--Фінансові зобов'язання
   Кредиторська заборгованість

Анотація: Розглянуто питання бухгалтерського обліку нереєстрової заборгованості суб'єкта-боржника, яка виникає в результаті пред'явлених вимог кредиторів не у відповідності з порядком процедури банкрутства. Запропоновано класифікацію заборгованості на основі методологічних підходів стосовно визначення, визнання, оцінки умовних зобов'язань. Визначені критерії розкриття інформації щодо видів нереєстрової заборгованості у фінансовій звітності боржника з урахуванням особливостей конкурсного процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Іванова, Людмила.
    Постать Богдана Хмельницького в українському інтелектуальному середовищі 30-60-х рр. XIXст. [Текст] / Л. Іванова // Наука і суспільство. - 2017. - № 9-10. - С. 2-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Гетьмани--Персоналії--Україна
Анотація: Подвижницька і багатовекторна діяльність гетьмана Богдана Хмельницького в історії України досліджувалась багатьма представниками українського інтелектуального середовища 30-60-х рр. XIXст. (Є. Гребінка, М. Маркевич, Т. Шевченко, М. Костомаров...)


Дод.точки доступу:
Хмельницький, Богдан-Зіновій Михайлович (укр. військовий, політ, і держ. діяч, Гетьман Війська Запорозького, Очільник Гетьманату (1648-1657) ; 1595-1657) \про нього\

Знайти схожі

8.


    Іванова, Людмила Георгіївна.
    Становлення етносоціальної свідомості українського суспільства: головні фактори та історичні передумови [Текст] / Людмила Георгіївна Іванова // Наука і суспільство. - 2021. - № 1-2. - С. 21-35. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Українське суспільство--Етносоціальна свідомість--Літературний процес
Анотація: Процес формування нації для більшості європейських народів супроводжувався пробудженням національного життя і національних рухів, боротьбою проти всякого національного гніту, створенням національних держав. Національний рух перетворювався у потужний фактор втягнення величезних мас людей у політичне життя, у боротьбу за політичні свободи та права.


Знайти схожі

9.


    Іванова, Людмила.
    Проблема державності та принципів управління в трактовці української козацької еліти у XVIII ст. [Текст] / Людмила Іванова // Наука і суспільство. - 2022. - № 1. - С. 15-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державність України--Історія--Розвиток
   Козацька доба--Державність--Управління

Анотація: У процесі формування етнонаціональної свідомості у визначенні самоідентифікації народу як самобутньої нації в новітній період першочерговим ставало питання формування власної концепції державного будівництва. Важливу роль у вирішенні цієї складної проблеми для більшості європейських народів, які втратили за певних обставин свою державну самостійність, відігравала історична пам'ять, відображеноа як в усній народній творчості, так і в писемних творах, котрі підтверджували право народу на недоторканність і незалежність власної країни. Історична пам'ять народу, як "своєрідна система цінностей", трактує історичні події та персоналії через призму оцінок усього соціуму. Тому є найбільш репрезентативним показником національної самосвідомості.


Знайти схожі

10.


    Іванова, Людмила.
    Ідеї державнсті в програмах перших політичних товариств в Україні (перша чверть ХІХ ст.) [Текст] / Людмила Іванова // Наука і суспільство. - 2020. - № 1-2. - С. 18-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська державність--Товариства--Історія творення--Витоки
Анотація: Державницькі проєкти української козацької еліти в кінці 80-х рр. XVIII ст., здавалося, були назавжи поховані під руїнами Гетьманщини. На той час козацька Україна остаточно перетворилась у провінційний закуток Російської імперії, хоча й зберігала свій особливий яскравий регіональний колорит.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)