Пошуковий запит: <.>S=Спорт -- Змішані єдиноборства<.>
1.

Форма документа : Стаття з газети
Шифр видання :
Автор(и) : Шупеня, Ольга
Назва : "Якщо немає цілі, то не буде перемоги" : [чернів. спортсмен, двічі Чемпіон Світу Олексій Болбочанвиборов "золото" із АБУ-ДАБІ у змішаному єдиноборстві ММА]
Місце публікування : Погляд. - 2023. - 17 серп. (№ 33). - С. 7
Предметні рубрики: Спорт-- Змішані єдиноборства
Географіч. рубрики: Чернівці, м.-- Чернівецька міська ОТГ --Чернівецький р-н --Чернівецька обл.
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): спортсмени-персоналії
Зміст : "Зараз в Олексіяє досить великі перспективи"
Знайти схожі

2.

Назва : Золото з Чемпіонату світу їде до Конятина : [на юнацькому Чемпіонаті світу з ММА U-18 у Греції Софійка Левковська здобула золото]
Місце публікування : Карпати. - 2023. - 5 жовт. (№ 40) . - С. 4
Географіч. рубрики: Конятин, с., Путил. р-н-- Конятинська сільська ОТГ --Вижницький р-н --Чернівецька обл.

3.

Автор(и) : Федюк, Людмила
Назва : Шестикласниця з Конятина представляє Україну на Чемпіонаті в Греції : [спортсменка з бойових мистецтв Софія Левковська]
Місце публікування : Карпати. - 2023. - 28 верес. (№ 39). - С. 1
Греція
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): дзюдо

4.

Автор(и) : Олійник, Галина
Назва : "Головне - не здаватися !" : [спортсмени з Чернівців Роман Кізюк та Анна Беженар вибороли золоті медалі на Всесвітніх іграх із єдиноборств]
Місце публікування : Молодий буковинець. - 2023. - 2- 8 листоп. (№ 44). - С. Місто, с. 5
Саудівська Аравія --м. Ер-Ріяд
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): панкратіон--грепплінг

5.

Назва : Вдалий виступ вихованців "Голден" : [змагання зі змішаних єдиноборств ММА в Абу-Дабі (ОАЕ): Даниїл Циганков - "бронза", Олексій Балбочан - "золото", Антон Ютіш - "бронза"]
Місце публікування : Буковина. - 2023. - 17 серп. (№ 33) . - С. 8. - Спорт в умовах війни
Абу-Дабі, м --ОАЕ
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): міжнародні змагання

6.

Автор(и) : Семенюк, Георгій
Назва : Вчитель став віце-чемпіоном Європи, а учні йдуть його стопами : [про вч. фізичної культури Коровійського ліцею Миколу Никифорука, срібного призера чемпіонату Європи з грепплінгу та його учнів - переможців обласного чемпіонату з панкратіону]
Місце публікування : Новий день. - 2023. - 23 берез. (№ 11). - С. 2
Географіч. рубрики: Коровія, с., Глибоц. р-н-- Чернівецька міська ОТГ --Чернівецький р-н --Чернівецька обл.

7.

Назва : Ванчиківчанин Іван Курелару виборов "бронзу" чемпіонату світу : [Іван Курелару виборов ІІІ місце зі змішаних єдиноборств ММА у чемпіонаті світу у Тирані (Албанія)]
Місце публікування : Слово правди. - 2023. - 30 листоп. (№ 46-47) . - С. 1
Географіч. рубрики: Ванчиківці, с., Новосел. р-н-- Ванчиковецька сільська ОТГ --Чернівецький р-н --Чернівецька обл.