Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Буковина- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (15)Картотека аналітичного опису періодичних видань (84)Каталог журналів (3)Бібліотека П.В.Рихла (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційний короткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ландшафт<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.

Стрельчук Н. Транскордонне співробітництво прикордонних районів Закарпатської та Чернівецької областей/Н. Стрельчук // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.62-70.
2.

Богатирець В. Архітектурна спадщина Чернівців як приклад формування урбаністичного простору поліетнічної спілноти у міжвоєнну добу/В. Богатирець, Л. Мельничук // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.80-92.
3.

Скорейко Г. Пам'ять про Другу світову війну на Буковині: способи виживання/Г. Скорейко // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.92-116.
4.

Лісовенко О. Д. Landscape architecture. From the history of gardening/О. Д. Лісовенко // Освіта Буковини, 2015. т.9 квіт. (№ 13/14).-С.18-19
5.

Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан/Н. В. Стрельчук [та ін.]. - 2018
6.

Гуйтор М. Вплив україно-румунських міждержавних відносин на ситуацію у прикордоних регіонах Чернівецької та Закарпатської областей/М. Гуйтор, В. Карпо, Н. Стрельчук // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.27-47.
7.

Воротняк І. Етнофестивалі як засіб збереження та пропагування традиційної культури (на прикладі Чернівецької та Закарпатської областей)/І. Воротняк, Н. Стрельчук // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.116-146.
8.

Чучко М. Відновлення і сучасний стан архієпископства Сучавського й Радівецького Румунської Православної Церкви/М. Чучко // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.173-177.
9.

Воротняк І. Липовани у народній пам'яті буковинців і сучасному науковому дискурсі/І. Воротняк // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.177-185.
10.

Герман М. Румуномовні мас-медія Чернівецької області: перспективи та проблеми розвитку/М. Герман // Етнокультурний та етнополітичний ландшафт прикордонних регіонів України, Молдови та Румунії: історична ретроспектива і сучасний стан / за ред. Н. В. Стрельчук, Чернівці, 2018.-С.193-210.
 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)