Голобородько, Я. Ю.
    Літературний еліт-клуб: фактаж і проблематика [Текст] / Я. Ю. Голобородько // Українська література в загальноосвітній школі. - 2010. - № 3. - С. 43-44
Рец. на Шпиталь, Анатолій Григорович. Під знаком Нобеля. Лауреати Нобелівської премії 1901-2006 / А. Г. Шпиталь, Л. Є. Шкляр. - . — К.: Грамота, 2006. — 504 с., іл.

Рубрики: Нобелівська премія
Анотація: Саме Нобелівська премія засвідчує, що рівень наукового розвитку певної країни чи університету відповідає тому рівню, який дозволяє бути зарахованим до категорії “найкращого”. Традиційно університети Берклі (США), Оксфорд і Кембридж (Великобританія) — постачальники нобелівських лауреатів із різних галузей. Це стосується переважно Нобеля в точних науках, медицині тощо. А як же бути з Нобелівською премією в літературі, де ситуація трохи інакша? Відповідь на це запитання може дати надзвичайно цікава й важлива із суспільного погляду книжка, видана 2006 року в українському видавництві “Грамота”, що має назву “Під знаком Нобеля. Лауреати Нобелівської премії з літератури 1901-2006”.